چگونه از اینترنت پول بدست بیاوریم ؟

چگونه از اینترنت پول بدست بیاوریم ؟

اولین چیزی  که میتوان ذکر کرد کم ریسک بودن آن است و فقط با داشتن اینترنت شما میتوانید پول بدست بیاورید و کسب درآمد قابل توجهی داشته باشید  چرا که شما هر کسب و کاری که بخواهید راه اندازی کنید باید سرمایه لازم را برای مسائل اولیه مثل مکان و موارد اداری وتبلیغات… داشته باشید ولی در کسب و کار اینترنتی بدین صورت نیست ، شاید شما با کمترین هزینه بتوانید آموزش لازم را فرا بگیرید و به نوعی با بهینه سازی سایت یا سئو  ، سایت خودتون را در جایگاه خوبی قرار دهید و با نگهداری سایت خود در رتبه های  خوب گوگل از هزینه های بسیاری بالای تبلیغات خود را دور خواهید کرد . اگر اطلاعی از سئو ندارید.

فکر میکنم تا اینجای صحبت قانع شده باشیدکه با کمترین وقت و کمترین هزینه میتوانید کسب وکار ایجاد کنید . به همین دلیل است که ذهن خیلی از افراد با این چنین سوالات درگیر شده است . چطور با طراحی سایت پول در بیاریم  یا چگونه با اینترنت پول بدست بیاوریم یا چگونه از کامپیوتر پول بدست بیاوریم چگونه اینترنتی پول بدست بیاوریم چگونه از موبایل پول دربیاوریم چگونه با گوشی یا موبایل  پول بدست بیاوریم یا چگونه پول بدست بیاوریم و از این سوالاتی که مطرح میشه در ذهن های من و شما و دیگران   ولی خیلی ها راهش را بلد نیستند و صبر و تمرکز لازم را انجام نمیدهند .  من اینجا قدم به قدم توضیح میدم تا شما کامل متوجه داستان بشوید .

چه کسب و کاری را با سایت راه اندازی کنم ؟

به نظر در گام صفر  باید دنبال توانایی ها و علاقه مندی های  خودمون باشیم و ببینیم چه چیزهایی در هر رشته و صنفی بلد هستیم . مطمنا هر کسی یه رشته ای فعالیت داشته و میتونه در اون رشته تحقیق کنه و ببینه چه خدماتی را میتونه اینترنتی با سایت ارائه کنه . گام بعد شما باید ببینید اگر در رشته ای علاقه زیاد دارید و در آن رشته مهارت ندارید تحقیق و بررسی ای انجام دهید و ببینید برای اینکه آموزش ببینید چه  چیزهایی و چه راه هایی وجود دارد . به قول بزرگی  اگر شما در هر رشته ای صد ساعت وقت بزارید مطالعه کنید یا آموزش ببینید در آن رشته متخصص شده اید .

 

 

چگونه با سایت پول دربیاوریم

چگونه از طراحی سایت پول در بیاوریم ؟

شما برای شروع باید کسب و کار خودتون را بررسی کرده باشید و با توجه به سیاست کاری سایت معمولی یا قوی را باید ایجاد کنید . در ابتدا شاید بتوانید با هزینه خیلی کمی سایت را ایجاد کنید و شروع کنید  ولی در ادامه اگر هدف موفق شدن در کار خود را دارید میتوانید یا آموزش های لازم را ببینید که بتوانید سایت خود را مدیریت کنید یا سایت را خود را به نفر یا تیم خاصی برای مدیریت انتقال دهید . اگر هدف تان درآمد زایی خوب از سایت می باشد باید بصورت حرفه ای این مراحل را انجام دهید و مدیریت خیلی قوی در کسب و کار خودتان داشته باشید ، چه در بحث فنی مدیریت سایت و چه بحث فروش . معمولا برای نفرات خاصی که سرمایه خیلی زیادی ندارند و در شروع ایجاد بیزینس خود هستندبرای طراحی سایت مورد نظرشان سایت های ورپرس را پیشنهاد میکنیم که شما با هزینه خیلی کم میتوانید سایتی را تحویل بگیرید که میتواند کار را استارت بزند  در آمد کسب کنید . پس از ایجاد سایت باید شروع به محتوا گذاری و محصولات خود در سایت بکنید محتوای شما می تواند در افزایش تعداد مخاطبان سایت شما و در نتیجه کسب در آمد سایت تاثیر بسزایی داشته باشد .

 

 

چگونه با سایت پول دربیاوریم

 

چطور با برنامه ریزی و طرح کسب و کار اینترنتی در آمد خود را چند برابر کنیم 

تا اینجای کار شما رشته مورد نظر خود را انتخاب کرده اید و با آموزش های رایگان یا پولی توانسته اید از صفر بودن در فضای وب فاصله بگیرید و دنیای دیجیتال مارکتینگ ، کسب وکار اینترنتی و راه اندازی وب سایت را فرا بگیرید .مطمنا شما در این مرحله اعتماد به نفس خیلی عالی بدست اورده اید و برای بدست آوردن پول آماده شده اید . در این مرحله شما باید برای کسب وکار خود طرح و برنامه ریزی انجام داده باشید . این طرح و برنامه برای هر رشته متفاوت می باشد و مطمنا اگر هیچ برنامه ای برای سایت نداشته باشید در اینده نزدیک شکست خواهید خورد .

بعد از این مراحل که در قسمت هایی بالا یی گفته شد شما با توجه به نوع سایت خود که میتواند  محتوایی  ، خبری ، خدماتی ، فروشگاهی  و… باشد طرح وبرنامه ریزی دقیقی ایجاد کنید .

چگونه با محتوا پول بدست بیاوریم :

تاثیر محتوا در وب سایت ها  بسیار بالا می باشد  یک جمله کلیدی وجود داره و این هست که هر کسی صاحب محتوا و مطالب اون صنف باشه اون صنف مطلق به اون نفر یا نفرات  می باشد یعنی شما با محتوایی که با تجربه یا با کسب دانش از اون صنف بدست می اورید میتوانید یه محرک موتور  اقتصادی در اون صنف را پیاده کنید و براحتی کسب  درآمد کنید . امروزه سایت های بسیار زیادی هستند که از طریق  تولید و فروش محتوا در آمد زایی می کنند . تولید محتوا و کسب در آمد از طریق محتوا در سایت ها یک مزیت بسیار مهم دارد و آن این است که کاربر دیگر لازم نیست برای پیدا کردن محتوای مورد نظر خود به فروشگاه مراجعه کند و به آسانی می توان با سرچ در اینترنت و رسیدن به سایت شما محتوای مورد نظر خود را پیدا کند .

محتوای آموزشی نسبت به محتواهای دیگر طرفدار بیش تری دارد و اگر شما در سایت خود محتوای آموزشی قرار دهید می توانید در آمد خوبی کسب کنید به دلیل اینکه نفر دنبال آگاه شدن می باشد . کاری که شما باید انجام دهید این است که محتوای با کیفیت ایجاد کنید و با این کار مخاطب را جذب کار خود بکنید . بهتر است برای تولید محتوا نرم افزار های را آموزش ببینید مثل تولید کردن محتوا های متنی یا صوتی یا تصویری ، البته اگر ابن قابلیت را دارید که چه بهتر اگر ندارید میتوانید از این چنین دوره هایی استفاده کنید مثل تولید محتوای دیجیتال حرفه ای

 

در تولید محتوا نکات زیر را در نظر بگیرید :
هدف و مخاطب خود را مشحص کنید :
ابتدا مشخص نمایید در رابطه با چه موضوعی قصد تولید محتوا را دارید و مخاطب شما چه کسانی هستند . پس از مشخص کردن موضوع بررسی کنیدکه هدف شما از تولید محتوا چیست . مثلا هدف سایت زومیت این است که با تولید محتوا و مقاله روزانه ترافیک سایت خود را بالاببرد و بدین وسیله در آمد کسب کند . در مقاله ترافیک وب سایت چیست به طور کامل به بررسی عوامل مربوط به افزایش ترافیک وبسایت پرداختیم .

محتوا را تولید کنید :
پس از انجام مرحله اول نوبت به تولید محتوا می رسد . در ابتدای کار برای ایجاد اعتماد کاربر از مقالات متنی استفاده کنید . پس از آن به سراغ تولید محتوای صوتی و تصویری بروید . کاربران برای محتوای صوتی و ویدئویی هزینه بسیار خوبی را به شما پرداخت خواهند کرد .

محتوا را به پول تبدیل کنید :
با افزایش محتوا ترافیک سایت شما بالا می رود و از این طریق شما می توانید در آمد خود را بالا ببرید مانند سایت زومیت یا می توانید با برگزاری دوره های آموزشی و یا فروش محتوا درآمد خوبی را به دست آورید .

سئو سایت خود را بالا ببرید :

حالا برای اینکه سایت شما دیده شود و احتیاجی به هزینه تبلیغات نداشته باشید باید سایت  خودتان سئو کنید که باید تمرکز درست و حسابی روی این مورد انجام دهید تا همه این کارهایی که تا این مرحله انجام داده اید به ثمر بشیند . که با آموزش رایگان شروع کنید و بعد نقاط ضعف سایت خود را قدم قدم پوشش دهید .

 

 

چگونه با کامپیوتر پول بدست بیاوریم ؟

این هم سوالی هست که خیلی ها میپرسند ، شما با کامپیوتر و داشتن یک صفحه ورد یا اکسل میتوانید مطالب  یک صنف یا چند صنف را جمع آوری کنید تا به مرجعی در اون صنف تبدیل شوید و همه در آن شغل مورد نظر به شما رجوع کنند ، به جرات میتوان گفت شما به روش های بازاریابی مختلف می توانید  از این اطلاعات استفاده کنید . کوچکترین کاری میتوانید انجام دهید این اطلاعات را برای افرادی که دنبال مطالب شما هستند به فروش می رسانید

حالا شما در این قسمت مطالب را جمع آوری کرده اید و آپلود میکنید روی وب سایت خودتان و غیر از اینکه این محتوا مختص خودتان می باشد در گوگل هم ارزش خاصی به محتوا ها داده می شود و مطمنا در رتبه های خوبی قرار میگیرید . حالا شما باید بدنبال بازاریابی های مختلف برای کسب درآمد باشید

 

چند روش درآمد زایی از طراحی سایت

1. با کمپین هایی که ایجاد میکنید  اطلاعاتی نظیر موبایل و ایمیل را دریافت میکنید و بانک اطلاعاتی آن را صنف را ایجاد میکنید  که با فروش این اطلاعات میتوانید پول بدست بیاورید .

2.دورهای آموزشی برای نفرات تازه کار در اون صنف ایجاد میکنید و به فروش میرسانید

3.با محتوایی که ایجاد میکنید ترافیک را به سایت خود منتقل میکنید و داشتن تبلیغات متنی یا لینکی در وب سایت تان میتوانید کسب درآمد کنید .

4.با متخصص  شدن خودتان با توجه به محتواهایی که تولید کرده اید میتوانید در اون رشته محصول یا خدماتی  را ارائه دهید و به فروش برسانید و پول بدست بیاورید .

5. میتوانید با توجه رشته ای که سایت شما در آن فعالیت میکند با همکاران خود  فیلد همکاری در فروش  را به عنوان یک موتور اقتصادی در سایت خود اضافه کنید .

این موارد کمترین راه های پول بدست اوردن از سایت بود ولی مطمنا با پیشرفت کردن در شغل مورد نظر پلن های درآمد زایی مختلفی در اون صنف شما ایجاد میکنید و کسب درآمد خودتان را بیشتر میکنید .

 

امیدوارم توانسته باشم قدم کوچکی در این راه به شما نشان دهم و در اینده نزدیک شاهد پیشرفت های شما باشیم .

تیم ماینر وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟