ربات اینستاگرام ، کاربردها و میزان بازدهی آن در زمینه افزایش فروش و جذب فالوور

ربات اینستاگرام ، کاربردها و میزان بازدهی آن در زمینه افزایش فروش و جذب فالوور

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام همانطور که از نامش هم پیداست رباتی است که تمامی فعالیت های اینستاگرام از جمله لایک ، کامنت ، فالو ، ویو ، دایرکت و… را بصورت دقیق و خیلی سریع برای شما انجام می دهد.

چگونه با استفاده از این ربات می توانیم فالوور جذب کنیم؟

جذب فالوور در اینستاگرام فرایندی است که به فعالیت شما بستگی دارد ، اگر شما در پیج افراد مختلف فعالیت کنید ، این باعث می شود که طرف مقابل نیز یک نگاهی به پیج شما بیندازد.
شما باید ربات اینستاگرام را بصورت هدفمند برنامه ریزی کنید.

منظور از افزایش فالوور هدفمند با استفاده از ربات اینستاگرام چیست؟

افزایش فالوور هدفمند فرایندی است که شما بر روی قشر خاصی از جامعه فعالیت می کنید و این کار سود بسیار زیادی به شما خواهد داد.برای مثال فرض کنید شما کسب و کاری در اصفهان دارید و می خواهید فروش خود را افزایش دهید ، در این مورد شما باید روی افرادی تمرکز کنید که اهل اصفهان هستند یا فرض کنید شما اکستنشن مو انجام می دهید در این صورت شما باید بیشتر روی پیج خانم ها تمرکز کنید.

ربات اینستاگرام چگونه فعالیت های هدفمند انجام می دهد؟

اکثر کسب و کار ها نیاز به هدفمند سازی افزایش فالوور خود دارند. اما این ربات چگونه میتواند فعالیت هدفمند انجام دهد؟

مثلا شما با استفاده از آن می توانید به عنوان مکان ، اصفهان و به عنوان هشتگ ، چندین هشتگ محلی اصفهان را انتخاب کنید در این صورت ربات فقط روی افرادی کار میکند که واقعا اهل اصفهان هستند. و یا در مثال اکستنشن می توانید به عنوان کاربر هدف خانم ها را فیلتر کنید. در این صورت ربات، فقط روی پیج خانم ها متمرکز شده و روی پیج آنها فعالیت انجام خواهد داد.

ربات اینستاگرام

آیا این ربات فالوور واقعی جذب می کند؟

باید بگویم که بله ، همانطور که گفتیم این ربات، با فعالیت هایی که دارد ، پیج های دیگر را ترغیب به فالو کردن پیج شما می کند. در واقع افرادی پیج شما را فالو می کنند که واقعا از اینستاگرام استفاده می کنند.

برای پاسخ دقیق تر به این سوال ابتدا باید فالوور فیک را بشناسیم. بدین منظور میتوانید به مطلبی که قبلا در این مورد نوشته ایم سر بزنید.

مطلب پیشنهادی :فالوور فیک چیست و آیا به افزایش فروش در اینستاگرام کمک میکند؟

ربات اینستاگرام چقدر بازدهی دارد؟

به راستی نمی توانیم بصورت دقیق بگوییم که یک ربات چقدر می تواند برای پیج شما بازدهی داشته باشد زیرا این بازدهی به نوع تولید محتوای پیج شما نیز بستگی دارد. ولی اگر بصورت میانگین حساب کنیم بیشترین بازدهی از ربات اینستاگرام تقریبا 1000 الی 3000 نفر در ماه است.

این میزان بازدهی چقدر در فروش ما تاثیر دارد؟

حساب کردن میزان بازدهی بسیار مسئله پیچیده ای است که به خیلی از عوامل محیطی، شرایط و بیشتر به نوع بازاریابی شما بستگی دارد ولی اگر فرض کنیم حداقل 1000 نفر به پیج شما بیایند در این صورت حداقل 100 نفر از پیج شما خرید خواهند داشت. البته این میزان بسیار می تواند متغیر باشد.

آیا ربات اینستاگرام فقط برای پیج های بیزینسی و کسب و کاری مفید است؟

همه افراد می توانند از این ربات استفاده کنند؛ ربات اینستاگرام در این مورد خیلی انعطاف پذیر بوده و می تواند فعالیت های دلخواه شما را برای هر هدفی که می خواهید انجام دهد.قرار نیست شما فقط به خاطر بیزینس از آن استفاده کنید، می توانید به منظور معروف شدن در اینستاگرام نیز از آن استفاده کنید.

خلاصه

ربات اینستاگرام فعالیت پیج شما را بالا برده و کاربران هدفمند و واقعی را ترغیب به فالو کردن پیج شما می کند، شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید و فالوور های واقعی پیج خود را روز به روز افزایش دهید.

ربات اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟