بهترین دوربین مداربسته

بهترین دوربین مداربسته

بهترین دوربین مداربسته

یکی از بهترین دوربین های مدار بسته هوشمند را به تنظیمات منزل خود اضافه کنید و بلافاصله امنیت شما و خانواده تان بیشتر است. این ارتقا در حفاظت نیز هزینه زیادی ندارد و شما می توانید با یک دستگاه شروع کنید و از آنجا ساخت کنید – دیگر نیازی به داشتن دارایی در سطح شرور Bond ندارید تا بتوانید ملک خود را تحت نظر داشته باشید.

 

وقتی صحبت از بهترین تنظیم دوربین امنیتی هوشمند می شود ، می تواند بسیار ساده هم باشد – مخصوصاً اگر به دنبال گزینه بی سیم باشید ، بعید است که به هرگونه حفاری احتیاج داشته باشید و در عرض چند دقیقه پیکربندی شود. علاوه بر این ، با توجه به اینکه فضای ذخیره سازی ابری در اکثر واحدها معمول است ، شما نیازی به دسترسی شبانه روزی به یک صفحه نمایش ندارید.

 

دسترسی آنلاین به دوربین های شما به معنای مشاهده تصاویر زنده یا ضبط شده در هر زمان و هر کجا از طریق تلفن یا لپ تاپ است. برای صرفه جویی در شما در هنگام کنترل هر پنج دقیقه ، این دوربین ها می توانند هنگام تشخیص حرکت و اتفاقاتی (و در صورت نیاز به تعویض باتری) ، پینگ بگیرند.

 

گزینه های سیمی نیز در دسترس هستند: این به معنای نصب دوربین مداربسته اولیه است که شروع آن کمی دشوارتر است ، اما از طرف مثبت شما می توانید یک اتصال اینترنتی کاملاً مستقل برای دوربین خود داشته باشید. اکثر دوربین های سیمی امکان اتصال اترنت (شاید با یک کابل برای برق و اینترنت) را برای شما فراهم می کنند.

 

دوربین های این لیست همچنین می توانند در سیستم های بزرگتر خانه های هوشمند جای بگیرند. با بهترین اسپیکرهای هوشمند دارای صفحه نمایش ، ویدیو دریافت می کنید و در برخی از تنظیمات ، بهترین زنگ در ویدئو نیز وجود دارد. علاوه بر این ، بسیاری از دوربین ها می توانند با بهترین لامپ های هوشمند و بهترین شاخه های هوشمند صحبت کنند تا هنگام تشخیص حرکت ، چراغ های خانه شما را چشمک بزنند!

 

ما گزینه های مختلفی را برای این راهنما انتخاب کرده ایم ، اما اگر دنبال مقرون به صرفه ترین گزینه ها هستید ، می توانید برای الهام گرفتن بیشتر از راهنمای ما برای بهترین دوربین های امنیتی ارزان قیمت دیدن کنید

.

انتخاب بهترین دوربین مدار بسته

به یاد داشته باشید که لازم نیست فوراً با بهترین دوربین های امنیتی همه کاره شوید – چه برای سیستم امنیتی هوشمند خود سیمی و چه بی سیم ، می توانید قطعه قطعه آن را بسازید ، با اتصال هر دستگاه جدید به یک مرکز سرور (و برنامه ای که روی تلفن هوشمند شما اجرا می شود).

 

حتی ممکن است بخواهید چندین مدل مختلف ساخت دوربین امنیتی را قبل از پیکربندی یک شبکه کامل از آنها آزمایش کنید. در ابتدا شاید با یک دوربین شروع کنید ، مناطق اصلی را که برای شما بیشترین اهمیت را دارند ، پوشش دهید. وقتی زمان مناسب است و بودجه اجازه می دهد ، می توانید مقداری گسترش دهید.

 

این دوربین ها چیزی فراتر از امنیت خانه نیز هستند – یک دوربین نصب شده درب ورودی شما می تواند شما را نسبت به زایمان یا بازدیدکنندگان هشدار دهد ، حتی زمانی که از خانه دور نیستید. در برخی موارد حتی می توانید با کمک صوتی دو طرفه با شخصی که در منزل شما قرار گرفته چت کرده و یا مزاحمان را بترسانید.

 

هرچه لیست ما را مرور می کنید ، گزینه های مختلفی از نظر قیمت و ویژگی ها پیدا خواهید کرد ، بنابراین همه باید بتوانند مطلبی را پیدا کنند. امنیت خانه مطمئناً بسیار مهم است ، بنابراین هنگام انتخاب دوربین امنیتی مناسب خود وسوسه نشوید که از میانبرهایی استفاده کنید.

بهترین دوربین مدار بسته 2021

اگرچه Arlo Ultra  از نظر فنی دارای همان هوشمند و وضوح 4K دقیق تر است ، Arlo Pro 3 همچنان برنده جایزه T3 Awards 2020 برای بهترین امنیت هوشمند است ، زیرا کیفیت تصویر آن هنوز عالی است و ارزش آن کمی بهتر است – گرچه قیمت آن هنوز پاشنه آشیل آن است. با این وجود ، آنچه شما برای این پول دریافت می کنید ، همه ویژگی های معمول Arlo از نظر کیفیت ساخت جامد ، تصاویر عالی دوربین ، تعداد زیادی از ویژگی های هوشمندانه و یک برنامه جلا است.

 

با توجه به آنچه Arlo Pro 2 ارائه می دهد ، Arlo Pro 3 ویدیوی QHD HDR ، ضد آب و هوا کامل (بنابراین می توانید آن را بیرون بچسبانید) ، زاویه دید 160 درجه و حتی دید در شب رنگی را ارائه می دهد – بنابراین عکسهای کم نور شما رنگی به جای سیاه و سفید دانه ای.

 

یکی از ویژگی های جالب توجه کانون توجه یکپارچه است که می تواند به صورت دستی روشن شود یا در صورت تشخیص حرکت به طور خودکار فعال شود. یک آژیر هوشمند یکپارچه نیز وجود دارد: اگر سارقان احتمالی برای بیرون آمدن از ملک شما به کمی تشویق اضافی احتیاج دارند ، در این صورت کانون توجه و آژیر می توانند آن را تأمین کنند.

تشخیص حرکت درجه یک است و همچنین استفاده از این برنامه بسیار لذت بخش است (بسیار بهتر از برنامه هایی که با برخی دوربین های امنیتی مقرون به صرفه دریافت می کنید) ، اگرچه اگر می خواهید به زیرکی ترین سفارشی سازی های آن دسترسی پیدا کنید ، کمی وجود دارد منحنی یادگیری. اگرچه برای تمام هوشمندهای ابتدایی تر ، عالی است. اگر در حال حاضر یک دوربین Arlo یا دو دوربین در جای خود ندارید ، باید هابی را که به روتر شما سیم دار است نصب کنید ، بنابراین این نکته را بخاطر داشته باشید – دوربین ها همه به هاب متصل می شوند (نه به Wi-Fi شما) Fi) ، و این می تواند به معنای وجود مشکلات دامنه ای باشد.

 

با کمک برنامه ای که شما را در روند کار راهنمایی می کند ، نصب آن بسیار آسان است و به زودی باغچه یا باغ هنرستان خود را با کیفیت بسیار بالا مشاهده خواهید کرد. صوتی دو طرفه در آن گنجانده شده است تا بتوانید با افراد زایمان یا شاید فقط پرندگان باغ خود گپ بزنید – این به خود شما بستگی دارد.

آموزش سئو 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟